“Jij en ik, samen bouwen aan een school waar elk talent kan groeien”

SMIKKELFEEST 16/03

05 mrt
2018

Wie maakt iets lekkers voor op ons jaarlijks smikkelfeest? 

Beste ouders ( en grootouders ),

Onze school organiseert jaarlijks een smikkelfeest. Op dit feest willen we de verschillende culturen van onze school in de kijker zetten. We willen er een gezellig feest van maken, samen met ouders, kinderen en leerkrachten.

WAT > kleine hapjes (dessertjes, .... ) uit verschillende landen om te proeven, muziek, ... 


WAAR > in de turnzaal van onze school 


WANNEER > vrijdag 16 maart 2018 tussen 15u00 en 17u30. 


KOSTPRIJS > gratis 


OPGELET > Op deze dag zal de schoolbus niet rijden! Gelieve uw kind af te halen op school.

 

Dit feest kunnen we niet alleen maken. We hebben jullie hulp nodig! Wie wil iets lekkers koken of bakken? Of wie is zeer muzikaal en wil wat zingen? Mensen die graag willen meewerken aan dit feest mogen het strookje op de brief invullen en aan de klasleerkracht bezorgen. Inschrijven kan tot 05/03/2018. Van zodra u ingeschreven bent, zal de klasleerkracht verder praktisch afspreken.

We hopen alvast op jullie medewerking en kijken uit naar jullie ideeën!

 

Groetjes, 

Het DNA-team

 

Samen leren samenleven

Wil je op de hoogte blijven van het laatste nieuws rond De Nieuwe Arend? Schrijf je in voor onze nieuwsbrief!

Contact info